Зачіски з чубком фото > Вітаміни для волосся 
 
Зачіски з чубком фото > Вітаміни для волосся
Вітаміни для волосся

Нестача вітамінів приводить до ослаблення і випадання волосся. Так що, якщо ваше волосся втратили блиск, стали сухими і ламкими, лікар-трихолог при їх лікуванні обов'язково порекомендує приймати вітаміни. Безумовно, організму необхідні всі вітаміни, але деякі з них просто незамінні для нашої шкіри, волосся, нігтів. Комплекс вітамінів для волосся обов'язково повинен містити віаміни А, С, Е і вітаміни групи В.  
Вітамін А (ретинол, каротин) Вітамін А - один з найбільш важливих жиророзчинних вітамінів. Він необхідний для густоти волосся, перешкоджає утворенню лупи, регулює функцію сальних залоз шкірного покриву голови, покращує життєдіяльність коріння волосся, сприяє росту, перешкоджає ламкості і випаданню волосся.  
Нестача вітаміну А викликає сухість та лущення шкіри, ламкість і тьмяність волосся, їх випадання.  
Джерелами вітаміну А є сметана, вершкове масло, вершки, яєчний жовток, риб'ячий жир, ікра, печінка і незбиране молоко (зняте молоко, навіть з добавками вітамінів, містить мізерно мало вітаміну А).  
Вітаміни групи В Нашим волоссю потрібні вітаміни групи В. Ці вітаміни відповідають за стан шкіри і нігтів, тому їх називають «вітамінами краси». Вони містяться у необроблених зернах, пивних дріжджах, м'ясі, рибі, морепродуктах, яйцях і молочних продуктах.  
Вітамін B1, або тіамін (аневрін) Тіамін - водорозчинний вітамін, що вимагає щоденного заповнення. Він захищає наш організм від стресу, корисний при поганому зростанні і випаданні волосся, порушення нормальної діяльності сальних залоз, себореї. Відомий як вітамін «бадьорості духу». Потреба в ньому зростає під час хвороби, стресу, операцій.  
Для того, щоб підсилити ефект від збалансованого харчування, слід проводити масаж волосистої частини голови, який посилить кровообіг навколо фолікулів. Масаж проводиться щодня за допомогою сухого підігрітого махрового рушника, яким енергійно розтирається шкіра голови.  

Submenu