Зачіски з чубком фото > Інтимні зачіски: метелик зі стразами > Інтимні стрижки: бікіні-дизайн 
 
Зачіски з чубком фото > Інтимні зачіски: метелик зі стразами > Інтимні стрижки: бікіні-дизайн
Інтимні стрижки: бікіні-дизайн

Людині в усі часи було властиво прикрашати своє тіло. Останнім часом спостерігається стійка тенденція до штучного зменшення кількості волосся.  

Нагота стає менш інтимної річчю. Коли жіночий одяг оголила руки і ноги, жінки стали видаляти волосся під пахвами і на ногах. І тепер, коли жіноче тіло заповнило екрани, сторінки, сайти і пляжі, тенденція до видалення волосся в інтимних місцях здається цілком природною. Сьогодні все більше чоловіків і жінок повністю або частково видаляють волосся в інтимних частинах тіла. З'явилися навіть спеціальні салони, надають послуги бікіні-дизайну (інтимні зачіски і депіляція).

 

Прикраса тіла є невід'ємною частиною культурної ідентифікації та самовираження. Недарма стверджують, що все нове - це добре забуте старе. Інтимні стрижки користувалися популярністю ще в давнину. У термах Стародавнього Риму цим займалися спеціально навчені раби, які видаляли небажане волосся з тел багатих і знатних особливими щипчиками, фарбували природними барвниками частину, що залишилася, а потім натирали «клієнтів» пахощами. Належать до вищих верств суспільства єгиптянки використовували для депіляції спеціальні рослинні суміші, фарбували волосся в інтимних місцях і прикрашали тіло орнаментом за допомогою хни.

 

В Індії та в деяких азіатських і мусульманських країнах волосся на лобку видаляли виключно за гігієнічних міркувань. У Європі інтимні стрижки отримали популярність лише в минулому столітті. Після сексуальної революції 60-х років з появою купальників «бікіні» і розвитком нудизму інтимна стрижка для багатьох стала звичайною справою.

 

У Росію стрижка інтимних місць прийшла наприкінці дев'яностих. У Пітері з'явилася перша школа, яка навчає стилістів бікіні-дизайну. Саме першопроходець - компанія «Наутилус-Маркетинг» і запатентувала сам термін «бікіні-дизайн».
6543 Придивіться до голих дівчат у душовою басейну. В однієї на інтимному місці зачіска у формі вишеньки з листком красується. В іншої - сердечко, пронизане стрілою, вистрижені. Кому що подобається.
Існує чимало способів бути сексуальною. Один з них діє безпрограшно. Немає нічого більш еротичного, чим вміло виконана інтимна стрижка. Хочете додати вогню в що стала рутиною подружнє життя або зробити коханому сюрприз?

 

Бікіні-дизайн - заняття захоплююче. Депіляція у формі метелика, троянди, персика або змійки буде пекуче хвилюючою ... А якщо зробити фарбування волосся інтимної зони, прикрасити зачіску стразами, блискітками, тимчасової татуюванням?

 

Звичайна депіляція в області бікіні досить поширена. Майстри з бікіні-дизайну пропонують комплекс послуг, який включає в себе фігурну стрижку з елементами депіляції, фарбування волосся, а також прикрасу зачіски декоративними елементами.

 

Просунуті жінки не зупиняються на «лінії бікіні». Вони йдуть далі. І змінюють імідж у своїх самих інтимних місцях.

 

Інтимні стрижки роблять у двох випадках: коли хочуть доставити радість собі і коли хочуть приємно здивувати чоловіка. До того ж це просто модно. До речі, якщо ви впевнені, що чоловік чи бойфренд НЕ закотить вам. істерику з цього приводу, то можете зробити йому настільки інтимний подарунок на день народження або День захисника вітчизни.

 

Самий радикальний спосіб - повністю видалити волосся в цьому місці. Ще їх можна підстригти, пофарбувати, прикрасити різними аксесуарами: стразами, блискітками, дорогоцінними каменями або кольоровими пір'їнками.

 

В інтимних стрижках немає нічого надприродного. Такі стрижки розраховані, перш за все, на чоловіків, вони допомагають справити на партнера враження, заінтригувати, подражнити. Але навряд чи такі зачіски самі по собі зроблять ваше сексуальне життя яскравішим і різноманітною. Вони можуть служити доповненням, але однією зачіскою обмежуватися не варто - якщо хочете сексуального різноманіття, слід спробувати і нові пози, сексуальні ігри.

 

Звичайно, є й такі чоловіки, яких інтимна стрижка може налякати, - адже деякі люди вважають, що в жінці все повинно бути природно. До того ж у чоловіка може затріпотала самолюбство - він почне випитувати, як ця стрижка робилася, що жінка при цьому відчувала і. що найголовніше, якої статі був «перукар»? Так що якщо ваш чоловік чужий всяких сексуальних нововведень, не варто дражнити гусей. Обчислити такого чоловіка просто, тому що він, як правило, протестує проти нових поз і взагалі усіляких сексуальних експериментів.

 

Жінки намагаються постати перед сильною статтю в повній красі особливо влітку. А якщо вже ви пані без комплексів і зібралися відправитися на нудистський пляж, в лазню або просто піднести вашому бойфренду пікантний сюрприз прямо в ліжку, то найвдаліший варіант - зробити інтимну стрижку.
Багато здивуються - що такого складного, поголили геніталії, та й годі! Ха, скажете ви! Та що там робити! І дуже помилитеся, адже не даремно багато салонів краси приділяють цій процедурі не менше уваги, ніж звичайним зачіскам.
6543   §оловічі інтимні стрижки менш різноманітні: представники сильної статі більш консервативні. Класикою вважається стрижка «плейбой» у вигляді заячої голови з вухами. Популярністю користуються малюнки в формі емблеми марки «Мерседес», бика з червоними очима, орла, Ейфелевої вежі або радянського знака якості.

 

Та все ж головні клієнти майстрів бікіні-дизайну - жінки. Думки ж сильної половини людства з приводу бікіні-дизайну розділяються. Одні вважають, що прикраса різноманітить сексуальне спілкування, інші вважають за краще, щоб жінки начисто виголювати область лобка без всяких інтимних фішок. Косметологи ж вмовляють клієнток ні про що не радитися з чоловіком, а зробити йому сюрприз. Мовляв, вони тільки говорять, що інтимна стрижка - безглузда ідея. А як побачать, так з постелі не випускають. У будь-якому випадку, щоб дізнатися, сподобається зайчик в трусиках вашому партнерові чи ні, потрібно спробувати постригтися.