Зачіски з чубком фото > Інтимні зачіски: метелик зі стразами 
 
Зачіски з чубком фото > Інтимні зачіски: метелик зі стразами
Інтимні зачіски: метелик зі стразами

Всі салони краси Москви зараз вже прагнуть до того, щоб у переліку їх послуг з'явився пункт «інтимні стрижки», «інтимні зачіски» або, як зараз модно висловлюватися, «бікіні-дизайн».  

В інших містах салонів, де можна підстригтися нижче поясу, не так вже й багато. Але багато жінок йдуть туди з полюванням. Новачки приходять на процедуру з переляканими очима, а постійні клієнтки бікіні-дизайну розташовуються в кріслі, наче прийшли позасмагати.

 

Складні делікатні стрижки варто довіряти професіоналам. Майстри в салонах запропонують скористатися каталогом моделей або ж виконають стрижку власного дизайну.

 

Спочатку інтимні стрижки створювалися за допомогою бритви і ножиць, що, до речі, дуже зручно. Але такий спосіб має ряд явних недоліків. По-перше, після гоління настільки делікатній зони виникає подразнення шкіри. По-друге, зачіска швидко втрачає привабливість, бо волосся починає відростати вже через день-два. З появою біоепіляція ці проблеми були вирішені.

 

Депіляція, виконана гарячим воском, дозволяє інтимної стрижці зберігати форму від двох тижнів до місяця. Бікіні-дизайн в наших кабінетах виконується з використанням восків марки Beauty Imeadg. Вподобану модель стрижки можна виконати в різній кольоровій гамі з використанням спеціально створеної для цієї мети натуральної фарби. Краще вимагати у майстра фарбу Glo-Glo, яка абсолютно нешкідлива, не дратує ніжну слизову оболонку шкіри і зводить до мінімуму ризик виникнення алергічних реакцій.

 

Інтимна зачіска може являти собою як просту геометричну фігуру, так і цілу картину. Останнім часом стало дуже модно комбінувати бікіні-дизайн з біотатуажем, що дозволяє домогтися більш складних малюнків і підкреслити малюнок інтимної зачіски.

 

Головний етап бікіні-дизайну - вибір малюнка. У салоні вам запропонують каталог з безліччю варіантів. До речі, ви можете піти в салон заради того, щоб подивитися каталог і потім спробувати зробити обрану зачіску вдома. Зачіску вибирають виходячи з форми тіла, густоти та довжини волосяного покриву в цій області, майстер допоможе вибрати оптимальну модель інтимної стрижки. Останнім часом ця послуга так швидко розвивається, що інтимні зачіски цілком можна розділити на «повсякденні» і «вечірні». За часом процедура займає в салоні від 1 до 2 годин, а її вартість визначається в залежності від складності зачіски і задіяних декоративних елементів.

 

Submenu